Technische staf
Revalidatietrainer
01/09/1986
Keeperstrainer
21/04/1968
Hoofdtrainer
07/02/1978
Assistent-trainer
13/12/1972
Medische staf
Kinesist
03/05/1991
Kinesist
24/01/1991
Dokter
03/08/1956
Pedicure
19/02/1969
Dokter
23/02/1988
Kinesist
24/08/1980
Osteopaat
24/07/1970
Begeleiding
Logistiek
13/04/1958
Afgevaardigde
12/07/1960
Logistiek
 
Teammanager
13/12/1948
Logistiek
23/04/1975
Logistiek
31/07/1962
Logistiek
20/11/1995
Sportcomité
Sportief verantwoordelijke
 
Murprotec